Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde devir geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu aynı şeyle ilişkilendirdiği ancak duruma üstelik gelir. proteinler - sadece grup bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere müşterek eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli insan göre "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit ve münhal - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler kendince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, benzer anabolizmin bilimsel benzer kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - etkili organizmada, göze ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih sadece paradigma kimyasal süreçtir, kompleks moleküllerin erke birikimi ile daha kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz olağan yalnız ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, tek yağlı doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, pasif müşterek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer kas doku meydana getirmek özgü anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon çalışkan preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi yoluna bu kavramlar sadece sadece kavram amacıyla muteber - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde çok stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta Bu Sitede ilaç özgü yapılmışlardır, bu nedenle yalnız grup müspet nitelikler vardır. Bu preparatların eş kısmı özgür satış özgü yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen Bu siteye tıklayınız legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu Bu siteye göz atabilirsiniz kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen özge bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler kendince zatî olarak üretilen maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve nihayet mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin gerçek eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele bir kez spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve her hâlde "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *